Den Země

22. duben je každoročně věnován Zemi, o čemž se tento týden přesvědčili i žáci naší školy.Třídy 6.B a 8.A se v pondělí vydaly na Masarykovo náměstí do Uherského Hradiště, kde žáci prožili den plný soutěží. Ostatní třídy oslavily Den Země ve středu 24. dubna. Program byl různorodý. Šesťáci se odebrali do Kunovského lesa, kde pod vedením lektorů objevovali krásy fauny i flóry. Třídy 7.A,C a D čistily břehy Moravy a štěrkoviště u Sparu, ale podílely se i na vysazování vrb. Osmáci a 7.B se zúčastnili turistického výletu do Chřibů. Počasí nám naštěstí přálo, a tak můžeme s radostí říci, že se zmíněný program vydařil. Věříme, že žáci poznali, jaké krásy naše planeta skrývá a že je potřeba ji neničit, ale chránit.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!