Halová olympiáda 1. stupně ZŠ

Celkově čtvrté místo se již stává pro výpravu naší školy tradicí.Jak už bývá zvykem, tak i letos jsme se s příchodem tentokráte kalendářního jara vydali do Uherského Hradiště do sportovní haly, kde v pátek 5. dubna uspořádala ZŠ Sportovní Uh. Hradiště  společně s atletickým klubem atletická klání žáků 1. stupně. Letošní účast sportovců ze třinácti základních škol byla opravdu bohatá. Startovalo se ve čtyřech kategoriích a to dívky mladší, starší a chlapci mladší, starší. Naši závodníci nás úspěšně repezentovali a již prvními výkony obsazovali  stupně vítězů v jednotlivých disciplínách.
1. místo
– sprint – Viktoria Balázsová 5. r.
– sprint – Jakub Kunt 5. r.
– hod míčkem – Radka Kedrová 3.r.
2. – 3.  místo
– štafeta dívky st. – V. Balázsová, T. Bruková, L. Gieslová, A. Mikulíková 5. r.
3. místo
– skok z místa – Ludmila Gieslová 5. r.Další cenné body svým umístěním (3x  4. místo, 3x  5. místo, 5x  6. místo atd.) pro náš tým  získávali: K. Tomiková, M. Koubková, L. Kaňovská, T. Obdržálek, R. Stindl, T. Tománek, O. Vašíček, J. Popelka, P. Náplava, A. Nevrla.
Všem našim závodníkům přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!