Hlasování soutěže PeckaFilm začalo

Stejně jako v 1. pololetí vyhlásilo Městské kino Uherské Hradiště dětskou kreativní soutěž PeckaFilm, tentokrát na téma „Kino budoucnosti“.Za naši školu soutěží Eva Miléřová, Martin Fornůsek, Sára Lukášová, Kristýna Uhříčková a Renáta Šťastná. Pravidla soutěže jsou stejná jako v předešlém kole – soutěží se v kategorii 1. stupeň ZŠ a 2. stupeň ZŠ, dále proběhne hodnocení odborné poroty a navíc škola, která dostane nejvíce hlasů, získá projekci filmu zdarma. V minulém kole jsme to dokázali a vychutnali si předvánoční promítání zcela zdarma. Takže neváhejte a na níže uvedeném odkazu pošlete hlas jednomu z našich výtvorů. Po odeslání hlasu nezapomeňte dokončit hlasování ve vaší e-mailové schránce. Pokud tak neučiníte, hlas je neplatný. Hlasovat je možno od 2. 4. do 30. 4. Porazíme i nyní naše soupeře?

http://peckafilm.uh.cz/soutez/3/#f4a6

Sdílejte!