Výlet do Milotic

Ani sváteční velikonoční víkend neodradil skalní příznivce turistického kroužku a s chutí jsme se v sobotu vydali na další výlet. Tentokráte do „pohádkového“ zámku v Miloticích.

Turistická sezóna právě začala, a tak jsme byli letos prvními návštěvníky a obdivovateli zámecké krásy. Při vstupu k zámku nás všechny zaujal zděný most s pěti oblouky a sochařskou výzdobou na zídce mostu. Po krátké obhlídce zámecké zahrady nás čekala prohlídka zámku. V samotném zámku nám byla hrozná zima, proto jsme „byli rádi“, když prohlídka skončila a my se mohli jít „ohřát“ zase ven. V okolí Milotic je také několik přírodních krás, my jsme chtěli vidět přírodní rezervaci Písečný rybník, kam jsme se vydali na zpáteční cestě. Všem, kteří se rohodli strávit sobotní den vycházkou, děkuju a těším se na další výlety.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!