Video z Francie

Po dlouhém očekávání se i naši žáci dočkali videa od francouzských kamarádů. Díky tomuto zpracování máme možnost nahlédnout, jak to vypadá ve škole v zahraničí. I přesto, že video není moc dlouhé, představují v něm naši francouzští kamarádi hřiště, kde mohou trávit přestávky, jídelnu, knihovnu, kterou využívají i jako klubovnu pro vytváření projektů v rámci programu e-Twinning. Překvapilo nás nahrávací studio, ve kterém žáci připravují jednou za měsíc televizní zprávy o škole. Dále byli naši žáci velmi potěšeni záběrem na nástěnku e-Twinning, která obsahuje nejen informace o Starém Městě, naší škole, ale také zde prezentují spoustu projektů, na kterých jsme společně pracovali. Na závěr se s námi všichni loučí se slovy „Těšíme se na vás v Praze!“ Po zhlédnutí tohoto videa se už ani my nemůžeme našeho setkání začátkem dubna dočkat.

 

 

Sdílejte!