SAPERE – vědět, jak žít

Sapere - vítězné družstvoPod tímto názvem se ukrývá soutěž týkající se zdravého životního stylu. Do 3. ročníku soutěže jsme zapojili žáky šestých tříd, protože ti jediní mají pro tento školní rok předmět Výchova ke zdraví, kam právě tato soutěž spadá.

Ze školního kola postoupila dvě děvčata – Eva Miléřová z 6. B, Aneta Kovářová z 6. D a jeden chlapec Josef Ambrůz z 6. C. V okresním kole už trojice pracovala jako jeden tým. Jejich znalosti naši školu vyzvedly na první příčku. Za sebou jsme nechali dalších 5 škol. Do krajského kola jsme vstupovali s nadšením, ale bohužel to tentokrát nestačilo na postup.

Náš tým „odborníků“ na zdravou výživu podlehl konkurenci.Ale i tak jsme obsadili krásné třetí místo. Gratulujeme Evě, Anetě a Jožkovi k pěkným výsledkům. Věříme, že příští rok budeme stejně úspěšní, ne-li lepší.

Jako bonus odměňovala společnost pořádající soutěž každého 1000. soutěžícícho. Měli jsme štěstí. Dvoutisícím soutěžícím se stal Martin Fornůsek z 6. C. Dostal knihu týkající se finanční gramotnosti a dárkové balení čajů s dózou. Soutěžit se prostě vyplácí.

Sdílejte!