Československé vítání jara

Po minulých zdařených projektech jsme se rozhodli, že svátky jara – Velikonoce chceme opět oslavit  společně i se slovenskou školou v Turzovce.Žáci a učitelé ze Základné školy v Turzovce jsou velmi šikovní a rychlí, a tak nám už v týdnu přišla velikonoční přání pro naše žáky. Zdá se nám, že projekt od projektu jsme z jejich prací více překvapeni. Došla k nám krásná přání plná velikonočních motivů a pěkných slovenských říkanek. Ale ani my nezůstáváme pozadu. Každý další nápad s Turzovky bereme jako impuls a snažíme se je také překvapovat.

Společně věříme, že naše pozdravy vyčarují konečně to pravé jaro a sluníčko vyhraje vládu nad zimou. Zatím to tak moc nevypadá ani u nás, ani u našich slovenských přátel. A tak se alespoň  jaro rozlije po našich školních chodbách.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!