4. ročník soutěže Finanční gramotnost

Finanční gramotnostJiž čtvrtým rokem se na naší škole vyučuje v 8. ročníku předmět finanční gramotnost, v 9. ročníku jako volitelný předmět. Žáci se  seznámí s rodinným rozpočtem, platebními kartami, úvěry, hypotékami apod.

Letos jsme se zúčastnili  4. ročníku soutěže Finanční gramotnost, která je pro žáky zajímavá tím, že školní, okresní i krajská kola probíhají prostřednictvím soutěžního informačního systému. Školního kola se celkem zúčastnilo 147 žáků ze sedmého, osmého i devátého ročníku. Tři nejlepší postoupili do okresního kola, kde se umístili na 1. místě. Následně v krajském kole obsadili 2.místo. Složení družstva: Štěpánka Andrýsová, Michal Režňák a Denisa Kluková, všichni z IX.C. Blahopřejeme k úspěchu a děkujeme za reprezentaci školy.

Sdílejte!