Volejbalisti mladší i starší ukončili letošní sezónu

Letošní sezóna našich volejbalistů se nesla na vlně nových začínajících hráčů a to jak mladších (4. – 7. třída), tak starších (7. – 9. třída). Dobrou zprávou bylo, že zájem o volejbal u našich žáků značně vzrostl a tak nebyl nikdy problém turnaj nebo zápas odehrát s dostatečným počtem hráčů i náhradníků. V krajském přeboru starších žáků naši obsadili poslední místo za Zlínem, Bojkovicemi A,B , Veselí a Nivnicí. V mladších žácí se prokousali po sériích turnajů k třetímu místu, kdy pod sebe dostali Nivnici a značně šlapali na paty druhému Zlínu. Soutěž vyhráli Bojkovice. Všem žákům mnohokrát děkuji za poctivou přípravu, jejich výkony jsou dobrou předzvěstí pro nadcházející sezóny.

Sestavy:

mladší žáci: Zábranský, Mišťúrik, Kunt, Skřivan, Psotka, Zajíc, Váverka, Hájek

,starší žáci: Pantlík, Grebeň, Sýkora, Novák, Durník, Slováček, Stašek

Sdílejte!