Slavíčci slavili úspěch!

Zazpívej, slavíčkuV pátek dne 15. března proběhlo okresní kolo soutěže Zazpívej, slavíčku 2013. Soutěž se konala v Klubu kultury v Uherském Hradišti a naši školu reprezentovalo celkem 5 žáků ve dvou kategoriích. Ve III. kategorii ukázali svůj pěvěcký um Lubomír Jestřabík ze 6.A, Jan Vanda ze 6.C a Helena Šťastná ze 6.D, která zvítězila a prozpívala se tak do regionálního kola. Kategorii IV. zastupovali Tomáš Horníček z 8.C a Renáta Šťastná z 8.D. Tato kategorie přinesla oběma žákům štěstí a jak Tomáš, tak i Renáta postupují do dalšího kola soutěže. Žáky přišel podpořit i Lukáš Balajka, žák 7.B, který získal v loňském roce nejvyšší titul, a to Slavíček roku 2012.
V regionálním kole budou naši školu reprezentovat tři báječní slavíčci, kterým velmi gratulujeme a zároveň přejeme spoustu sil a pěveckého nadšení. Ostatním žákům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Sdílejte!