Lyžařský kurz sedmých ročníků byl prima

V letošním roce se lyžařského kurzu sedmých ročníků zúčastnilo 82 žáků naší školy. I přes jarní termín Večerní lyžovánílyžování si na nás počasí připravilo spoustu překvapení. První den pršelo, druhý den se jezdilo na mokrém sněhu, třetí den značně přituhlo a ledovice byla jak hrom a ve čtvrtek a pátek chumelenice jako blázen. Přes tyto vrtochy počasí byly sjezdovky vždy připravené a všechny v provozu. Dokonce i večerní lyžování ve čtvrtek bylo příjemným zpestřením lyžařského kurzu. I přes zdravotní komplikace některých účastníků byl lyžák velmi vydařený. Zásluhu na tom měli skvělí lyžařští instruktoři, kteří se dětem věnovali na všech frontách: Jitka Baná, Adam Chromý, Kateřina Raková, Magda Kubíková, Martin Motyčka, Eva Koňaříková a Jan Zábranský. Plné ruce práce měl lékař kurzu Radim Křivák, kterému děkuji za velké nasazení. Ve slalomu zvítězili: Adéla Kuntová, Dalibor Tomaštík na lyžích a Tomáš Kolář na snowboardu.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!