4. místo v okrese halové kopané

V měsíci březnu se pro naše fotbalisty rozjely soutěže okrskové a připadně okresní kolo halové kopané. Do okrskového kola, které naše škola pořádala, se přihlásilo 6 základních škol. Naši kluci ve skupině porazili Gymnázium Uherské Hradiště, Uherský Ostroh, Polešovice a podlehli ve finále Za Alejí. Obsadili v okrskovém kole druhé místo a postoupili do okresního finále, kde po vyrovnaných soubojích podlehli Bojkovicím, Uherskému Brodu a Za Alejí a obsadili konečné 4. místo. Do krajského finále postoupila ZŠ Za Alejí. Naši kluci si mohou napravit reputaci již příští týden, kdy hostíme soupeře z Velehradu, Dolního Němčí a GUH v úvodním kole Coca-cola cupu školského fotbalového poháru. Sestava: Janík, Sobek, Grebeň, Otrusiník, Otradovec, Rychlík, Pantlík, Vanda, Krpal.

Sdílejte!