Karneval ve třetích třídách

V duchu karnevalové tradice naší školy se neslo úterní a páteční dopoledne minulého týdne. Rej karnevalových masek naplno vtáhl do svého víru žáky všech třetích tříd. Fantazii a originálním nápadům se meze nekladly, poznat tedy některé děti v převlecích byl vskutku oříšek. Krom svého tvůrčího umu při výrobě masek zde žáci mohli zúročit i své všestranné  schopnosti a dovednosti. V pečlivě připraveném programu pobavili nejednou vtipnou scénkou či tanečkem své spolužáky i učitele. Aplaus sklidily i při hře na hudební nástroje talentem obdařené děti. Programem se prolínala taneční muzika, která nakonec rozproudila krev i v těch nejlenivější žáčcích.  Z příjemně stráveného dopoledne si každý odnesl kromě malého dárečku i nejednu hezkou karnevalovou vzpomínku.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!