Beseda s policií

V březnu se žáci 8. ročníku zúčastnili besedy na téma Trestní činnost páchaná mládeží a na mládeži. Celé povídání měla na starost mladá policistka v uniformě, která byla na besedu plně připravena. Více jak 45 minut se neslo v duchu kouření, alkoholu a návykových látek obecně. Během hodiny se mohli žáci podívat na nejběžnější drogy a vyslechli si dobré rady do života – kolik promile lze nadýchat z alkoholických nápojů, kolik gramů marihuany už je trestný čin, zda můžou pěstovat doma rostlinky marihuany. Žáci se také dozvěděli, jaké trestné činy související s návykovými látkami musela policie řešit a jak dopadli viníci. Naši žáci se nebáli a nestyděli ptát na to, co je zajímá.

Věříme, že podobné akce mají smysl a naši žáci si rozšíří obzory v trestní oblasti.

Ve fotogalerii je i dokumentace z podzimní akce pro žáky 9. ročníku.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!