Karnevalový rej prváčků a druháčků

Ve dnech 20. a 22. února proběhly na prvním stupni dva karnevaly. Na obou se to hemžilo těmi nejrůznějšími maskami, zavítal mezi nás např. Zorro, Harry Potter, Batman, bacil, roztleskávačka, piráti, indiáni, kovbojové…  Po prvním představení začalo karnevalové soutěžení. Na prváčky čekalo lovení rybek, kuželky, Kimova hra, házení míčků do klauna, nošení míčku a bonbon na niti. Za každou splněnou disciplínu dostali razítko do své karnevalové karty. Podobně na tom byli i druháci, je ale čekal bowling, super trefa, poklad Inků, novinový had, kostkovaný obrázek, hmatačka nebo vysavač lentilek. V závěru si ještě druháčci vyrobili karnevalovou knihu a růži. Obě akce se dětem líbily a už přemýšlí, jakou masku si vyrobí pro příští rok.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!