Setkání páťáků ZŠ Nedakonice, Jalubí a Starého Města

Ve středu 20.února se na II. stupni ZŠ Staré Město setkali žáci pátých tříd. Cílem akce bylo seznámení žáků se navzájem, ale i poznávání II. stupně.Ve čtyřech třídách se sešly smíšené skupinky dětí ze všech tří škol. Po zahájení si žáci formou prezentace předali informace o svých školách a odpověděli na zadané otázky. Vše probíhalo v angličtině. Poté se smíšené skupiny rozptýlily po školní budově, kde hledaly odpovědi na otázky týkajících se školní budovy, kroužků, vyučujících a zaměstnanců školy. Pomáhalo jim sedm pomocníků –  deváťáků, kteří žáky směrovali ke správnému vyřešení úkolů. Žáci si odnesli nejen zajímavé zážitky, ale poznali i nové kamarády. Navzájem si vyměnili i drobné dárečky.

Prezentace ZŠ a MŠ Jalubí       Prezentace ZŠ Nedakonice

Prezentace ZŠ Staré Město      Prezentace ZŠ Staré Město

 

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!