Spolupráce se Slovenskem

Loni započala naše spolupráce se slovenskou školou v poutním městě Turzovka. Jelikož komunikace s našimi východními sousedy byla příjemná  a plodná, rozhodli jsme se, že i letos budeme naše vzájemné přátelství nadále rozvíjet. První komunikace v novém školním roce proběhla před Vánocemi. Navzájem jsme si vyměnili přání plná sněhu, zimy a vánoční melancholie. V novém roce jsme naběhli na další výměnu. Jelikož chceme rozvíjet nové vztahy mezi našimi a slovenskými žáky, rozhodli jsme se pro valentýnky. Přes hranice putovala spousta lásky, krásných veršíků a přátelských pozdravů. S valentýnkami nám došla také pochvala, že se s námi pěkně spolupracuje a že na nás v Turzovce často myslí. Na Slovensko posíláme vždy také pochvaly, protože jejich přáníčka jsou krásná a v mnoha věcech originální. Jde vidět, že každá za našich škol pochází z jiné krajiny. Jsme rádi za tutu spolupráci a věříme v její budoucnost.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!