Po třetí ve zlínském divadle

Ve středu 9. ledna se divadelní kroužek vydal do Městského divadla Zlína na představení Starci na chmelu.

Jednalo se o hudební muzikál, ve kterém vystupovaly hlavní postavy Hanka a Filip. V úvodu se přenášíme na chmelovou brigádu, kde své prázdniny tráví třída maturantů. Ve hlavním ději se Hanka zamiluje do půvabného a chytrého Filipa. Přestěhuje se za ním na půdu. Jejich lásku jim závidí celá třída a hlavně ctitel Hanky Honza. Ten se snaží, aby se pár rozešel. Nepodaří se mu to a Hanka s Filipem si užívají své soukromé chvíle na půdě. Po pár dnech profesoři zjistí tajemství mezi Hankou a Filipem a za tento čin jsou vyloučeni ze školy.

Muzikál nacvičili mladí divadelníci z ochotnického souboru Divadlo Hvozdná. Ze Zlína jsme odjížděli s písničkami na rtech a známe melodie nám ještě i doma zněly v hlavě.

Sdílejte!