Volejbalisti s prvním vítězstvím

Krajský přebor žáků ve volejbale skončil svou první polovinu, ve které se týmy starších a mladších žáků rozkoukávaly v této soutěži. Výsledky odpovídaly nováčkovské roli (mnoho proher a jedna výhra), ale herní projev se zápas od zápasu lepšil.

Na začátku sezóny se podařilo dát dohromady partu správných kluků, kterým nechybělo nadšení a elán. Ani prohry je neodradily od volejbalového úsilí pokračovat v začaté soutěži. Je třeba pochválit všechny za tréninkovou docházku a nasazení v tréninku i na hřišti. Po první polovině patří mladším i starším poslední příčka, ale mladší žáci mají za sebou i jedno vítězství nad Nivnicí.

Sestavy:

starší: Slováček Tomáš, Stašek Dominik, Pantlík David, Durník Michal, Sýkora Tomáš, Grebeň Lukáš, Váverka Lukáš, Novák Martin, Hájek Lukáš, Ledabyl  Prokop

mladší: Skřivan Marek, Psotka Stanislav, Zajíc Tomáš, Zajíc Jan, Železník Marek, Strenzl Petr, Zábranský Vojtěch, Mišťúrik David, Janík Jan, Kunt Jakub

Sdílejte!