Softbalisti překvapili

Na Mikuláše se rozjel zápasový kolotoč Slováckého přeboru v softbalu, na jehož konci vítěz reprezentuje Zlínský kraj na republikovém finále v Praze nebo v Ostravě. Naši kluci v konkurenci šesti družstev získali premiérové vítězství a družstvo holek skončilo páté.

I přesto, že družstvo chlapců prošlo velkou hráčskou obměnou a je tvořeno z velké většiny začátečníky, počínali si kluci celkem suverénním způsobem a po jednoznačných výhrách nad našimi holkami, nad ZŠ Babice a ZŠ Ostrožská Nová Ves si odvezli první cenné body do tabulky. Ani holky pod taktovkou zkušené Sabiny Phamové se na turnaji neztratily a po prohrách s našimi kluky a ZŠ Babice vyhráli v boji o páté místo nad ZŠ UNESCO. Všem gratulujeme a přejeme zdar v dalších zápasech.

Sestavy:

Šváček Petr, Janík Marek, Rychlík Michal, Snopek Dalibor, Reinberk Jakub, Kovařík Vojtěch, Strenzl Petr

Phamová Sabina, Matoušková Klára, Hrabcová Tereza, Železníková Michaela, Snopková Tereza, Stehlíková Tereza, Šáchová Monika, Tesaříková Markéta

Sdílejte!