Návštěva SPHZŠ v Uherském Hradišti

Nebyly nalezeny žádné obrázky

V úterý 20. listopadu navštívili žáci 9. ročníku naší školy Střední průmyslovou, hotelovou a zdravotnickou školu v Uherském Hradišti, kde probíhalo představení oborů a výstava projektu Formule I.

Příjemní studenti nás společně s učiteli provedli po jednotlivých odděleních školy, kde nám představili učební a studijní obory. Nechyběli prezentace výrobků, práce žáků, příjemné občerstvení s obsluhou a ochutnávkou míchaných nápojů.

Ve výpočetním centru si naši žáci zahráli hry, které programovali tamější studenti. V grafickém centru jsme vyzkoušeli modelování ve 3D programu a celou nabitou akci jsme zakončili výukou první pomoci v přednáškovém sále.

Žáci měli možnost nahlédnout do učeben, provozu školy, vyzkoušet si některé z činností a získat tak větší přehled o tom, co který z oborů obnáší. Návštěva školy pro nás byla velmi příjemná, poučná a věřím, že i motivující. Děkujeme.

Sdílejte!