ORION Florbal Cup

Minulý týden se odehrála okrsková kola celostátního florbalového turnaje.

Ve středu 14. listopadu nastoupilo na palubovku uherskohradišťského gymnázia naše družstvo mladších žáků a nevedlo si špatně. Po vítězství ve skupině (ZŠ Uherský Ostroh 1:1, ZŠ Unesco 5:0 a ZŠ Ostrožská Nová Ves 1:1), kluci porazili v semifinále GUH 2:1 a postoupili do finálové skupiny. Zde sice dvakrát prohrály (ZŠ Za Alejí 0:1, ZŠ Sportovní 0:3), ale zápasy to byly určitě vyrovnané. Každopádně pěkné třetí místo bylo příjemným překvapením.

Ve čtvrtek nastoupilo družstvo starších žáků. Bohužel hráčská nezralost a nesehranost kluků vedla k tomu, že v základní skupině dvakrát výrazně prohráli a v závěrečném zápase uhráli pouze jednobrankovou remízu. Tím se s turnajem rozloučili a do dalších bojů nezasáhli.

Sdílejte!