Sportovní hry žáků

Tradiční účast žáků prvního stupně na letos již 8. ročníku Sportovních her žáků základních škol pořádaných Městem Uherské Hradiště V malé kopané, florbalu a vybíjené jsme získali krásná umístění.
Žákyně ve vybíjené vybojovaly z pěti družstev nádherné 2. místo. Ve florbalu žáci ze čtyř družstev skončili na 3. místě.A v   malé kopané po prohře ve finále se ZŠ Sportovní Uh. Hradiště jsme skončili ze šesti účastníků na 2. místě a tímto výkonem navázali na úspěch z okresního kola Mc Donald’s Cupu, kde jsme získali 3. místo. Zde je potřeba vyzdvihnout hru útočníka Tomáše Vandy a především vynikající práci obránce Vratislava Brokla. Nesmíme ale zapomenout na snahu a kvalitní hru ostatních hráčů našeho mužstva.
Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sdílejte!