Zajímavosti od policistů

V pátek 8.června se zúčastnili žáci V.B akce Den s Policií ČR v Uherském Hradišti. U školy nás čekalo služební auto policie, které nás zavezlo do Uherského Hradiště na Masarykovo náměstí.
 Zde byla vystavena technika používaná policií a od devíti hodin začal doprovodný program. V něm jsme viděli zajímavé ukázky práce psovodů s policejními psy, jízdní policii na koních, akci Speciální pořádkové jednotky Brno při chytání zlodějů a další. Nechyběl ani aerobic Akropolis, se kterým vystupovaly  žákyně naší třídy Kristýna Bruknerová, Sabina Plevová a ze třídy V. A Vendula Kupcová. Chlapce určitě zaujal silák Železný Zekon. Z náměstí se naše třída přesunula na přístaviště u řeky Moravy. Zde náš čekala projížďka na motorových člunech Policie ČR a služební lodi Státní plavební správy po řece. Počasí nám přálo a tak jsme si pohled z řeky na město mohli užít. Po ukončení jsme se vrátili zpět do školy. Závěrem patří poděkování policistům a především panu npor. Mgr. Petru Malenovskému za dopravu autem a zajištění projížděk na lodích pro naši třídu.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!