Ozdravný pobyt žáků

V pátek, na Den dětí, se vrátili žáci třetího ročníku z ozdravného pobytu na Valašsku.
Horská krajina, čerstvý vzduch a sluníčko se staly na pět dní každodenní součástí jejich pobytu. Dopoledne si děti plnily školní povinnosti a po obědě prožívaly odpoledne plné her, soutěží a zábavy. Nechyběly ani výlety do okolí a dobrodružná návštěva zříceniny hradu Brumov. Korunou dne byly taneční večery a diskotéka. Během cesty na Jelenovskou jsme se zastavili v lázeňském městě Luhačovice a ochutnali sílu několika minerálních pramenů. Zpáteční cesta byla zpestřena prohlídkou barokního zámku ve Vizovicích. O přípravu a zdárný průběh školy v přírodě se usilovně snažily třídní učitelky a vychovatelky školní družiny. Na zdraví všech zúčastněných dohlížela příjemná a milá teta zdravuška. 

Sdílejte!