Den dětí s extraligovými volejbalisty

Netradiční sportovní den jako dárek ke Dnu dětí dostali žáci ZŠ Staré Město. Různé sportovní disciplíny pro ně připravili extraligoví volejbalisti VSK Staré Město.
Žáci si nejen dobře zasoutěžili, ale při řadě netradičních pohybových aktivit se velmi dobře bavili a svůj Den dětí si opravdu užili.Sportovní den proběhl ve sportovní hale Širůch, kde pro žáky staroměštští volejbalisti připravili osm stanovišť, na kterých si žáci vyzkoušeli svoje pohybové  dovednosti. Každá ze tří skupin byla rozdělena do osmi družstev po deseti členech a ti mezi sebou soutěžili o nejlepší výkony v daných disciplinách. Za krásný sportovní den patří velké poděkování hrajícímu trenérovi volejbalistů VSK Staré Město Petru Karabcovi a  jeho kapitánu Jirku Kmentovi, hráčům: Michalu Přibylovi, Michalu Koláčkovi, Tomáši Nesrstovi, Martinu Tomášovi. Ceny pro všechny žáky poskytlo SRPŠ při ZŠ Staré Město.

Sdílejte!