Den dětí žáků pátých tříd

Luhačovice jsou krásné město.31. května páté třídy navštívily krásné lázně Luhačovice, jako dárek ke Dni dětí. Jak jsme dojeli na vlakové nádraží, vyšli jsme si k prvnímu prameni sv. Josefa u kostela. Potom jsme ochutnali pramen Ottovku. Pokračovali jsme pěšky nad kolonádou po vycházkovém okruhu  k přehradě. Ta je ale ještě pořád vypuštěná. Zde jsme na louce posvačili a vydali se přes hráz do Pozlovic. Prošli jsme obec a přišli zpět do lázní. V Lázeňské cukrárně jsme dostali ke Dni dětí každý zmrzlinu. Po ochutnání pramene doktora Šťastného jsme se vrátili na hlavní kolonádu a okusili nejznámější pramen Vincentku. Zde bylo  chvíli volno. Asi každý ho využil k nakoupení suvenýrů a oplatků. Čas ubíhal rychle a tak jsme opustili  lázeňský areál,  šli pomalu zpátky na vlakové nádraží a jeli domů. Výlet byl pěkný a prameny výborné.
Vendula Manová, V.B
 

Sdílejte!