Vycházka 3. tříd

V úterý 29.května jsme vyrazili s žáky 3.tříd na přírodovědnou vycházku do zámeckého parku v Buchlovicích.
Ostatní spolužáci nám odjeli na ozdravný pobyt, tak jsme si chtěli aspoň jeden den trochu zpříjemnit. Vydali jsme se tedy autobusem do Buchlovic, kde nás hned po příjezdu, jako správné výletníky, přepadl hlad, který se opakoval během celé vycházky několikrát. Počasí nám přálo, a tak jsme si mohli užít pěkného jarního dopoledne spojeného s poznáváním květin, stromů a keřů, i když podle dětí byly všechny stromy buď duby nebo buky. Odnesli jsme si pěkné zážitky z vycházky,kde jsme mohli nakrmit lamu, pozorovat pávy, jak se pyšní svým krásným peřím a taky ovečky a kozy na pastvě, krásné barevné rybičky prohánějící se mezi lekníny a jiné krásy tohoto parku. Všechny nás ohromily obrovské sochy Cyrila a Metoděje a taky překrásný zámek a park s několika výhledy na hrad Buchlov a kapli Barborku na nedalekých kopcích. Nezapomněli jsme ani na suvenýry pro své nejmilejší. Vše jsme završili notnou dávkou zmrzliny. Zapsala: Ludmila Říhová

Sdílejte!