Olympiáda 1. stupně ZŠ

Reprezentace žáků z naší školy se zúčastnila dalšího atletického klání žáků 1. stupně ZŠ.
Dne 11. května jsme vyjeli za krásného slunného počasí na Městský atletický stadión do Uherského Hradiště. Zde se společně s námi sešli zástupci z daších deseti škol z Uherskohradišťska a Brodska. Startovalo se ve čtyřech kategoriích a to dívky mladší, starší a chlapci mladší, starší. Naši závodníci získali v  této silné konkurenci dvě medailová místa.1. místo
– běh 600 m – Marek Skřivan 5.r.
3. místo
– hod kriketovým míčkem – Klára Pukovcová 5.r.

V disciplínách běh 50 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, běh 600 m a štafetový běh dále startovali: M. Fornůsková, V. Hlaváčková, Z. Jelínková, N. Zapletalová, V. Balázsová, A. Kovářová, Ž. Chrástková, L. Matejkovič, D. Říha, M. Šmíd, R. Vavřiník, J. Mančík, V. Brokl,  T. Zajíc.
Všem našim závodníkům přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Sdílejte!