Šikana ve školním prostředí a její řešení

Logo EU OPVKV rámci projektu Aktivně ke vzdělávání, který realizuje naše škola spolu s partnerskými školami, proběhly ve dnech 1.,2., 9. března semináře Šikana ve školním prostředí a její řešení.
První dva dny lektoroval PaedDr. Zdeněk Martínek, který je pracovníkem Pedagogicko-psychologické poradny v Pelhřimově. Poslední seminář lektoroval PhDr. Jan Svoboda, který působil jako poradenský psycholog a psychoterapeut, v současné době je zaměstnán jako vysokoškolský učitel a odborný asistent na katedře školní a pedagogické psychologie Ostravské univerzity. Protože nárůst agresivního chování žáků, nabývání na brutalitě a snižování věkové hranice pachatelů vyvolává aktuální potřebu věnovat těmto negativním jevům větší pozornost, zapojili se do aktivity pedagogičtí pracovníci všech partnerských škol – ZŠ a MŠ Uherské Hradiště-Větrná, ZŠ Ostrožská Nová Ves, ZŠ a MŠ Jalubí, ZŠ Nedakonice, ZŠ Zlechov.

Sdílejte!