Karneval

Na středu 29.února se děti 2. ročníku moc těšily. Čekal je tradiční karneval se zábavnými úkoly, tancem a hudbou v tělocvičně. Všechny děti měly karnevalovou masku. O svých zážitcích napsaly v hodině slohu:
Byla jsem na karnevale za lesní vílu. Pomáhala mně s maskou máma. Plnili jsme osm úkolů. Nejvíc se mi líbilo, když jsme shazovali kuželky, tančení a opičí dráha. Líbila se mi maska indiána, za kterého šla Anička z 2.A.
Adéla Burdová, 2.A
  Byl jsem rytíř. Masku mi poradila máma. Nejlepší disciplíny byla kulička a k ní byla dráha do eska a my jsme měli za úkol projet několikrát dráhu, aby ta kulička nespadla. Nejlepší maska byla za dubínka.
Sanito Jara, 2.A
  Já jsem byla za lupiče. Nejvíc se mi líbila disciplína osmička s balónkem. Zaujaly mně taky kuželky. V tělocvičně bylo spousta masek. Tančili jsme a z masek se mně nejvíc líbilo miminko.
Viktorie Všetulová, 2.B
  Mně se líbilo z atrakcí skákání v pytli, foukání do balónku a taky byla dobrá osmička s balónkem. V tělocvičně jsme tančili a nejvíc se mi líbily kovbojky a havajská tanečnice.
Sára  Skládalová, 2.b
  Byla jsem víla. Nejvíc se mi líbila maska Viktorky Rachůnkové. Líbilo se mi, jak jsem plnila úkoly a jak tančily paní učitelky.
Kateřina Spáčilová, 2.C
  Na karnevale se mi líbilo, jak tančily paní učitelky, potom taky Vikčina maska. A ještě se mi líbilo, jak jsme sportovali v tělocvičně a soutěžili. Miluji karnevaly. A tenhle karneval byl taky krásný, a jak moc.
Lucie Nováková, 2. C
  Byla jsem za fotbalistku. Nejvíc se mi líbilo, jak měli paní učitelky sólo. Všechny masky byly krásné. Moc se mi líbila maska Valči. Bylo to dobré.
Sára Velecká, 2.D
  Nejvíc se mi líbila maska Verči. Měla jsem masku vílu Leknínku. Nejvíc se mi ze soutěží líbilo hra v pohybu rukou udržet kuličku v dráze. Nejméně se mi nelíbilo nic.
Michaela Unzeitigová, 2.D

Sdílejte!