Vánoční přání ze Slovenska

V říjnu jsme začali spolupracovat prostřednictvím výměny záložek se slovenskou Základnou školou v Turzovce. Jelikož byla spolupráce velmi příjemná, rozhodli jsme se pokračovat v dalších projektech.
Blížil se čas adventu, a proto jsme zvolili vánoční přání. V hodinách výtvarné výchovy tvořili žáci vždy jedno přání za třídu. Někteří se vrhli i do vymýšlení vlastních básniček, další se nechali ispirovat na internetu a některé ohromil slovenský jazyk tak, že přání napsali dvojjazyčně – v češtině i slovenštině.Ze Slovenska přišla krásná vánoční přání. Jsou velmi nápaditá a kreativní, takže máme spoustu námětů na příští rok. Jsme rádi, že jsme prostřednictvím přání vdechli slovenskou vánoční atmosféru, která u nich panuje. Doufáme, že i my jsme jim poslali kousek té naší.Za pomoc bych ráda poděkovala paní učitelce Malinové, která vytvořila přání za učitelský sbor.

Sdílejte!