Mikulášský turnaj v softbale

Mikuláš letos našim softbalistům nadělil krásné výsledky ve druhé kole Slovácké softbalové ligy žáků základních škol. Chlapci toto kolo vyhráli a  děvčata dosáhla historických dvou vítězství a skončila na krásném třetím místě.
Dne 30.listopadu se softbalová družstva ZŠ Staré Město zúčastnila ve sportovní hale v Kunovicích 2. kola školské ligy. Oba týmy podaly skvělé výkony. Družstva bylo potřeba rozdělit do dvou tabulek. Ve stejné skupině si proti sobě zahráli derby žáci naší základní školy. Chlapci si zahráli první zápas proti Snails kadetkám, ve kterém ukořistili své první body, následně pak se ZŠ Staré Město dívky, které taktéž porazili, čímž si zajistili postup do finále o první a druhé místo. To si nakonec zahráli proti žákům z Ostrožské Nové Vsi, které na plné čáře  porazili.
I dívky nezůstaly pozadu. První zápas proti žákům ZŠ Staré Město sice prohrály, ale následně porazily Snails kadetky o pouhý doběh, což bylo jejich premiérové vítězství. Tím si zajistili boj o 3. a 4. příčku, kde narazily na Snails kadety. Řídily jsme se heslem: Více potu na cvičišti, méně krve na bojišti a po parádním výkonu našich děvčat jsme získali historické 3. místo.Pro naši školu to byl velmi vydařený turnaj a potvrdili jsme tím, že i dívky se ve zdejší softbalové lize neztratí.
Sestava hoši: Stodůlka, Ulrich, Krokavec, Verbík, Koželuha, Vaculík, Chybík, Janeček, Sadílek
  Sestava dívky: Železníková, Pleváková M., Belantová, Phamová, Němcová, Matoušková, Janečková (+ podpora od staroměstských hochů)

Sdílejte!