ORION Florbal Cup

Letos bohužel bez výraznějšího úspěchu …Družstva mladších i starších žáků se letos tradičně zúčastnila celostátní postupové soutěže Orion Florbal Cup. Ani jednomu z družstev se ovšem nedařilo natolik, aby si probojovalo účast v dalším kole. Mladší žáci vyhráli svoji skupinu, kde porazili ZŠ Kunovice 4:0 a remizovali se ZŠ Březolupy 0:0. Ve čtvrtfinále prohráli s „hokejisty“ z Uherského Ostrohu. Celkově se umístili na 5.-8. místě. Starší žáci o týden později ve stejném hracím systému porazili ve své skupině ZŠ Traplice a ZŠ Ostrožská Lhota a postoupili do čvrtinále z prvního místa. Zde se utkali se ZŠ Březolupy, kterou porazili 2:1 a proklouzli do finálové skupiny.  V prvním utkání finálové skupiny se ZŠ Sportovní, která je každoročně považována za největšího favorita, jsme uhráli dobrý výsledek 0:1. Ve druhém utkání následovala remíza s „hokejisty“ ze ZŠ Uherský Ostroh 0:0 a čekalo se na poslední zápas s družstvem GUH. Ten jsme nezvládli a po dvou náhodných gólech prohráli 2:0. Celkově skončili starší žáci na 4. místě. Všechny kluky musím pochválit za bojovnost, se kterou odehráli všechny zápasy a příští rok uvidíme …

Sdílejte!