Třídnické hodiny jinak

Logo EU OPVKV rámci projektu Aktivně ke vzdělávání, který realizuje naše škola spolu s partnerskými školami v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory Vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení,

proběhl ve středu 9.listopadu na ZŠ Staré Město seminář Třídnické hodiny jinak. Pod vedením lektorky Mgr. Dany Forýtkové vyučující diskutovali nad třídnickými hodinami, jejich zařazením do výuky, nad obsahem. Získali náměty pro vedení. Stejný seminář proběhl ve čtvrtek 10.listopadu na ZŠ Uherské Hradiště – Větrná. Semináře absolvovali vyučující ze ZŠ Staré Město, ZŠ Uherské Hradiště-Větrná, ZŠ a MŠ Jalubí, ZŠ Nedakonice.

V rámci projektu vznikly materiály, které mohou třídní učitelé využití.

Prezentace k třídnickým hodinám

Materiál k třídnickým hodinám

Sdílejte!