Výsledky sběru papíru na 1. stupni

V průběhu celého měsíce října odváželi rodiče našich dětí velké množství papíru do Sběrných surovin v Uherském Hradišti a přímo na dvoře naší školy v úterý 18.října proběhl sběr papíru.
Peníze za sběr škola použije na akce pro žáky naší školy. Zároveň jsme i v tomto školním roce přihlásili celou naši školu do EKOSOUTĚŽE, kterou pořádají Sběrné suroviny v Uh. Hradišti, s.r.o. Vítězné školy získají dárky a finanční odměnu. Celkem jsme posbírali v podzimním sběru 11 804 kg papíru. Vítězem podzimního sběru se stala třída 2.B – 60,65 kg papíru na žáka. 2. místo obsadila třída 5.C – 60 kg papíru na žáka a na 3. místě se umístila třída 3.A – 59,8 kg papíru na žáka. Další pořadí tříd: 4.C, 2.D, 3.C, 2.C, 2.A, 5.A, 1.C, 3.B, 1.A, 4.A, 1.B, 4.B, 5.B. Vítězná třída 2.B získá dort a třídy na 2. a 3. místě dostanou sladkou odměnu. Ještě nás čeká sběr na jaře. Všem, kteří se zapojili do sbírání, děkujeme.     

Sdílejte!