Přespolní běh v Uherském Ostrohu

Slunečný den 4. října byl pro naši školu a žáky, kteří vyrazili do Uherského Ostrohu na okresní kolo v přespolním běhu, velmi úspěšný. Po chladném ránu začalo hřát příjemně sluníčko. Právě ve chvíli, kdy se na start své 1,5 km dlouhé trati chystaly mladší žákyně. A začali jsme výborně. Adélka Králíková doběhla na nádherném druhém místě a holky z družstva na sebe nenechaly dlouho čekat. Celkově obsadily velmi pěkné 3. místo. Stejné umístění se podařilo získat i starším žákyním a starším žákům. Pouze mladší žáci odjížděli s prázdnou … Nejlépe umístění jednotlivci ve svých kategoriích: Králíková Adéla (MŽ) – 2. místo, Stodůlka Štěpán (SŽ) – 4. místo, Sobek Tadeáš (MŽ) – 5. místo, Železníková Míša (SŽ) – 6. místo. Všem, kteří velmi dobře reprezentovali školu, děkujeme.

Sdílejte!