Podzimní sběr na 1. stupni

Milí žáci a vážení rodiče, v úterý 18. října se uskuteční na naší škole sběr papíru.
Papír do školy vozte až v úterý 18. října ráno od 7.00 do 7.35 a odpoledne od 14.00 do 16.00 hod. Vyučování nebude přerušeno. Papír nemusíte vázat provázkem. Nesbíráme kartony a krabice. Již teď až do sběru mohou rodiče dětí vozit papír přímo do sběrných surovin do Uh.Hradiště, ulice Průmyslová. Tam je důležité nahlásit školu a třídu. Doklad od sběru odevzdejte třídní učitelce. Peníze za sběr ponechejte ve sběrných surovinách. Každá třída má možnost se zúčastnit soutěže ve sběru, tak získat umístění a ocenění. Třída, která odevzdá největší množství papíru, získá DORT. Třídy, které se umístí na druhém a třetím místě, dostanou sladkou odměnu. Ještě nás čeká sběr papíru na jaře.
                                                                                     Děkujeme za spolupráci.  

Sdílejte!