Olympijský den II. stupně

V pátek se konal odložený Olympijský den na naší škole. Za krásného počasí si žáci proběhli trať dlouhou 2 km, která byla připravena v Kunovském lese.
Vítězové jednotlivých kategorií: Stodůlka, Železníková, Bundzel, Psotková, Sobek, Kubeš, Králíková.
 Chlapci 9. ročníkStodůlka ŠtěpánVelcr MiroslavKrokavec PatrikŠoustek TomášSluka FilipKaňovský AdamPelka RadovanNáplava MarekGajdošík JanStaník Štěpán  Dívky 9. ročníkŽelezníková MichaelaČechmánková VeronikaWitteková DenisaChlumová VendulaChurá DenisaPleváková MonikaFryštáková AnežkaSchneiderová KateřinaPechová VeronikaBelantová TerezaBurdová Ivana
Chlapci 8. ročníkBundzel PatrikKřivák TomášGrebeň LukášHorňák LukášDoseděl OndřejJanska MiroslavKrpal DominikRychlík MichalKopecký DanielSmělík Martin  Dívky 8. ročníkPsotková KristýnaPhamová SabinaŠimoníková LucieLuběnová TerezaŠebelová ZuzanaMalinová KateřinaNěmcová VeronikaTománková LucieŠprňová TerezaMaňáková Barbora  Chlapci 7. ročníkSobek TadeášJurásek JakubBartošík DavidOtradovec TomášAndrýsek JanStoklásek OndřejLapčík MichalPantlík DavidOtrusiník RadimKetman LukášBalga JakubJanska Jakub  Dívky 7. ročníkKrálíková AdélaBurešová DenisaTesaříková MarkétaHrabcová TerezaMiklášová VeronikaVaňková KarolínaVavřiníková DenisaNovotná VeronikaTylová VendulaProstředníková Lucie  Chlapci 6. ročníkKubeš FilipMoštěk MarekMatoušek TomášPanáček TomášKrušina FilipSlováček TomášKolář tomášAdamík VojtěchBělošek OndraDurník Michal  Dívky 6. ročníkSuchánková BáraPastyříková JanaPořízková MagdalenaKocábová KamilaŠnajdrová VikorieKutálková SimonaChmelařová NikolaŽenatá AdélaRathouská KateřinaKromsiánová Martina

Sdílejte!