Olympijský den 2. tříd

Druhé třídy si pro uskutečnění Olympijského dne vybraly skutečně to nejlepší počasí – slunečno, bezvětří, právě vhodná teplota. V úterý 13. září jsme si Olympijský den řádně užili.
Byl to den plný turistiky, sportování, her a zábavy a to vše během pochodování po cyklostezce až na hřiště na Modrou. Cestou jsme poznávali krásnou okolní přírodu. Opakovali jsme si druhy listnatých stromů, sbírali jsme přírodniny a pozorovali jsme živočichy na suchu i ve vodě. V archeoskanzenu na Modré nás čekalo malé občerstvení a zasloužená zmrzlina. Na závěr pochodu nechybělo slíbené sportování na místním travnatém hřišti. Někdo si mohl zahrát fotbal, pro jiné byla zase největším lákadlem lanová dráha, skluzavka, houpačky či kolotoč. Zpáteční cestu jsme absolvovali autobusem. Do školy jsme se vrátili unavení, vyhladovělí, ale spokojení.

Sdílejte!