Olympijský den v Kunovském lese

Olympijský den v Kunovském lese pro žáky 3. až 5. ročníku proběhl dne 8. září.
Závody družstev 3. ročníku probíhaly na šesti stanovištích (např. hod granátem, přenos raněného, hledání nugetů, Kimova hra atd.). Na 1. místě se s 85 body umístila 2 družstva ve složení Magda, Honza, Denisa a Vojta ze 3.C a Tomáš, Michal, Pavel, Tomáš ze 3.A. Jako každoročně i letos závodily 4. a 5. ročníky v orientačním běhu Kunovským lesem. Nejlepší běžci:4. ročník: chlapci – 1. místo Tomáš Houdek 4.C, 2. místo Pavel Náplava 4.C, 3. místo Jakub Kunt 4.C  4. ročník: dívky – 1. místo Monika Horvátková 4.B, 2. místo Tereza Valentová 4.C, Anna Mikulíková 4.C5. ročník chlapci – 1. místo Tomáš Zajíc 5.A, 2. místo Robin Feldvabel 5.A, 3. místo Vratislav Brokl 5.A5. ročník dívky – 1. místo Aneta Tomková 5.C, 2. místo Denisa Kneslová 5.C, 3. místo Jana Malinová 5. CI přes počáteční obavy z nepříznivého počasí se Olympijský den všem líbil.

Sdílejte!