Výlet za odměnu

Hřebčín.. Výlet za odměnu…
Výlet za odměnu… Stalo se pěknou tradicí, že vedení školy pořádá společně se SRPŠ pro nejlepší žáky za výborné výsledky ve školních soutěžích a olympiádách každoročně výlet za odměnu. V hřebčíně v Napajedlích, kde se natáčel seriál „Ve znamení koně“, nás okouzlila stáj plná klisen se svými nádhernými hříbátky. Jako správné mámy si své „děti“ ostražitě chránily. Celý areál hřebčína byl vzorně upravený a svítil čistotou. Expozice v Obuvnickém muzeu ve Zlíně nás překvapila svou rozsáhlou sbírkou bot ze všech koutů světa. Pro návrháře pravý ráj. Pro nepřízeň počasí jsme museli zvolit mokrou variantu – návštěvu ZOO Lešná. Ale jak známo, zvířátka nikdy nezklamou a závěr našeho výletu jsme zakončili příjemnou prohlídkou celého areálu. S prvními kapkami deště jsme spokojeni odjížděli domů.

Sdílejte!