Zájezd do Anglie

Ve dnech 12.-17.června jsme navštívili „10 nej z královské Anglie“. Po několikahodinové cestě a zhlédnutí památek jsme se ubytovali u hostitelských rodin,
kde jsme si po celou dobu ověřovali své anglické komunikační schopnosti. Během dalších dnů jsme viděli Big Ben, London Eye, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Stonehenge, Tower Bridge, Cambridge, Tower of London, Duxford, Winchester, Greenwich a mnohé další, ale také jsme si nakoupili na světoznámé Oxford Street. I přes náročné celodenní výlety bychom si vše rádi zopakovali. Díky tomuto vzdělávacímu programu si odnášíme spoustu nezapomenutelných zážitků. Za tento  poznávací výlet vděčíme vedení školy, ale hlavně paní učitelce Zoře Tomečkové, která se celou dobu o nás starala a předala nám spoustu nových informací.

D. Jurásková, B. Botková

Sdílejte!