Pohádkový výlet

Prvňáčci a paní učitelky se ve středu 25.května probudili do nádherného slunečného dne. Čekal nás pohádkový výlet na zámek do Milotic a ZOO Hodonín. Na zámku nás čekala hraběnka a komorné. Komorné oblékly děti a paní učitelky do nádherných historických kostýmů. Byli jsme unášeni dávnou historií, krásou, přepychem a noblesou té doby. Oficiálně jsme se přivítali s hraběnkou, která nás provedla zámkem a seznámila s tehdejším životem. Hrála hudba. Malé princezny tančily s hraběnkou a dvorní dámy přihlížely šermířskému umění malých princů. Plni dojmů jsme zapřáhli „kočár“ a uháněli do Zoologické zahrady v Hodoníně, kde jsme plnými doušky vnímali realitu ze života zvířat. Odjížděli jsme domů s nezapomenutelnými zážitky a touhou se do pohádkového světa zase někdy vrátit.

Sdílejte!