Olympiáda 1. stupně ZŠ

Výprava žáků z naší školy se zúčastnila dalšího sportovního klání žáků 1. stupně ZŠ.Dne 18. května jsme vyjeli za krásného slunného počasí na Městský atletický stadión do Uherského Hradiště. Zde se společně s námi sešli zástupci z daších deseti škol z Uherskohradišťska a Brodska. Startovalo se ve čtyřech kategoriích a to dívky mladší, starší a chlapci mladší, starší. Naši závodníci vybojovali v  této silné konkurenci dvě medailová místa.1. místo
– skok daleký – Adriana Kovářová 3.r.
3. místo
– skok daleký – Jakub Kunt 3.r.

V disciplínách běh 50 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, běh 600 m a štafetový běh dále startovali:  T. Bruková, A. Mikulíková, A. Piňosová, J. Malinová,K. Pukovcová, A. Tomková, K. Bachanová, M. Cmajdálek, J. Mančík, P. Náplava, V. Brokl, M. Skřivan, T. Vanda, T. Zajíc.
Všem našim závodníkům přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.
 

Sdílejte!