Projekt Aktivně ke vzdělávání po půlroce

Logo EU OPVKOd 1. prosince realizuje naše škola spolu s partnerskými školami v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory Vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení, dvouletý projekt Aktivně ke vzdělávání.

Partnerskými školami jsou základní školy Jalubí, Nedakonice, Ostrožská Nová Ves, Uherské Hradiště – Větrná, a Zlechov.
Pedagogové  se společně vzdělávají – začátkem února absolvovali v Luhačovicích dvoudenní školení Cesta ke kritickému myšlení. V březnu jsme připravili seminář Ekologický projekt (Sedm barev duhy), začátkem dubna se na ZŠ Uherské Hradiště – Větrná uskutečnil seminář Finanční gramotnost.
V dubnu a květnu proběhly semináře Specifické poruchy učení a chování, kterých se zúčastnilo celkem 75 vyučujících. Byli rozděleni do dvou skupin (dvě skupiny I. stupně, jedna II. stupně).
Od ledna průběžně probíhají semináře ICT na míru – staroměstští učitelé obou stupňů se zdokonalují v práci s výpočetní technikou i s interaktivní tabulí.
Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Sdílejte!