Jarní sběr na 1. stupni

Milí kamarádi a vážení rodiče, v úterý 19. dubna se uskuteční na naší škole sběr papíru.Papír do školy vozte až v úterý 19. dubna ráno od 7.00 do 7.35 a odpoledne od 14.00 do 17.00 hod. Vyučování nebude přerušeno. Papír nemusíte vázat provázkem. Nesbíráme kartony a krabice. Již teď až do sběru mohou rodiče dětí vozit větší množství papíru (nad 20 kg) přímo do sběrných surovin do Uh.Hradiště, ulice Průmyslová. Tam je důležité nahlásit školu a třídu. Doklad od sběru odevzdejte třídní učitelce. Peníze za sběr ponechejte ve sběrných surovinách. Každá třída má možnost zúčastnit se soutěže ve sběru, tak získat umístění a ocenění. Třída, která odevzdá největší množství papíru, získá DORT. Třídy, které se umístí na druhém a třetím místě dostanou sladkou odměnu. Děkujeme za spolupráci.

Sdílejte!