Všechny nej.. pro lyžák 7. ročníku

V neděli 6.března vyrazili na lyžařský kurz všichni žáci sedmých ročníků. Počasí po celý týden bylo nádherné. Sluníčko svítilo a sjezdovky byly upravené.

Ve čtvrtek nám napadl dokonce nový sníh. Ubytování na horském hotelu Kyčerka, cestování ski busem, jídlo, lyžování, večerní programy měly parametry NEJlepších kurzů.Odjezd byl kvůli chřipkové epidemii velmi dramatický, ale nakonec většina žáků se dala po zdravotní stránce dohromady a na kurz odjela. Za celý týden výcviku se všichni naučili lyžovat a zvládli sjet nejtěžší červenou sjezdovku Ski areálu Kyčerka. Velkou pochvalu si zaslouží všichni, kteří výcvik na lyžích i snowboardu vydrželi až do konce a odměnou jim byla zvládutá jízda na vleku a lyžování v celém Ski areálu. Bohužel úrazy si vybraly svou daň a tak jsme zaznamenali na kurzu zlomeninu klíční kosti u Filipa Hastíka, který však na kurzu i přes toto zranění zůstal. Lukáš Grebeň, který poslední den po pádu na snowboardu utrpěl poranění ruky, ze které se po příjezdu domů vyklubala zlomenina.. Přejeme klukům brzké uzdravení. Na závěr se uskutečnily závody ve sjezdovém lyžování. Umístění: dívky: 1. Maňáková Barbora 2. Šimoníková Lucie 3. Matoušková Klára  kluci: 1. Tvrdoň Michal  2. Smělík Martin  3. Jordán  Tomášsnowboard: 1. Janík Marek  2. Kula Ondřej  3. Knotková Kristýna   Velké poděkování patří lyžařským instruktorům Evičce Koňaříkové (ušití originálních rozlišovacích návleků na lyžařské přilby), Jarce Králové, Martinu Motyčkovi, Irence Šichové, Magdičce Kubíkové a MUDr. Aničce Petruchové za vedení lyžařského výcviku svých družstev, organizaci večerních programů, vedení přednášek a zdravotní zabezpečení. Hlavní vedoucí kurzu (capo grupo) Honzík Zábranský

Sdílejte!