Volejbalisti opět v dobré formě

Po ostudné porážce s Nivnicí si naši volejbalisti napravili reputaci s družstvem ZŠ Bojkovice C, které porazili 3:0 a 3:0. 
V dalším odvetném zápase hráli vyrovnanou partii s jejich béčkem po prohře 2:3 a vítězství 3:0 jim patří průběžné třetí místo v krajském přeboru žáků ve volejbale. 
Zápas to byl opravdu velmi dramatický. Vstup do utkání patřil ZŠ Bojkovice, jejichž žáci vyhrávali již 2:0 na sety a zdálo se být rozhodnuto. Ve třetím setu naši borci zpřesnili všechny herní činnosti a srovnali stav na 2:2. Zkácený tiebreak však patřil opět soupeři, který při podání svého kapitána udolal šňůru 12 bodů a mohl se z vítězství v prním zápase radovat. Do druhého zápasu vletěli naši borci jako uragán a smetli protivníka v poměru 3:0. Klukům gratulujeme a zveme všechny příznivce tohoto sportu na poslední zápas sezóny v pátek na sportovní halu Širůch, kde hostíme nejlepší družstvo sezóny Zlín A. Sestava: Šmoník, Buřil, Plevák, Stodůlka, Vybíral, Brunclík, Pantlík, Belant.

Sdílejte!