Průběžné 1. místo v softbalové lize

Softbalová liga základních škol je za svou polovinou. Z pěti plánovaných turnajů jsou tři za námi a naši žáci jsou zatím po třech kolech na prvním místě.
První turnaj byl pro družstvo naší školy na rozkoukanou. V družstvu se objevila spousta nových tváří  a ty se v koloběhu turnajů teprve orientovaly. Přesto si naši kluci vedou znamenitě a po třech kolech jsou na prvním místě, když dokázali dvakrát zvítězit a jednou být druzí. Do soutěže je přihlášeno i další družstvo holek, které má v letošní sezóně premiéru. V prvním turnaji zahrálo fantastický zápas se ZŠ Babice, ve kterém dokázali remizovat 16:16. Tento výkon nedokázaly naše holky zopakovat ve druhém kole, kde prohrály všechny zápasy. Je nutno podotknout, že herní vyspělost družstva se zlepšuje, i když tomu výsledky zatím neodpovídají. Sestavy: Verbík, Blaha, Hříbek, Janeček, Sadílek, Stodůlka, Krokavec, Ulrich, KoželuhaSestava dívky: Belantová, Železníková, Pleváková M., Pleváková S., Slováková, Sigismondi, Němcová, Churá, Zavřelová

Sdílejte!